Apie mus

ŠIEK TIEK APIE MUS..

Esame namų ir verslo apsaugos ekspertai nuo 2014metų. Su mūsų plačia daugiametę patirtimi siūlome įvairias paslaugas, įskaitant vaizdo stebėjimo, įsilaužimo signalizacijos, įėjimo kontrolės, išmanių spynų ir vartų automatikos sistemas. Teikiame ir montuojame kokybiškas vidaus ir lauko vaizdo stebėjimo kameras. Mūsų prioritetas yra saugoti savo turtą, nesvarbu, ar tai namas, ar komercinės patalpos.

Mes siekiame apsaugoti jus ir jūsų daiktus nuo nepageidaujamų įsibrovėlių. Mūsų saugos gaminiuose rasite tik aukščiausios kokybės įrangą, išbandytą kitų patenkintų klientų. Už mažiausią kainą siūlome aukščiausios kokybės įrangą, jos montavimą, priežiūros po montavimo paslaugas ir greitą reagavimą įvykus avarinei situacijai ar gedimui. Mūsų sumontuotai įrangai taikoma 12 mėnesių garantija. Taip pat atliekame ir pogarantinį aptarnavimą.

 

Savo techninių žinių ir patirties dėka galime pasiūlyti Jums naujausius, patikimus sprendimus. Mūsų atsidavimas klientų aptarnavimui išskiria mus iš kitų. Mes žinome, kad Jums reikia gauti geriausią vertę už savo investiciją ir reikalauti apsaugos sistemos, kuri būtų efektyvi ir patikima, kurią būtų galima įdiegti ir eksploatuoti su minimaliais trikdžiais. Štai kodėl, nesvarbu, kokio tipo signalizacijos ar apsaugos sistemos Jums reikia, mes visada padarysime viską, ką galime, kad Jūsų apsaugos sistema užtikrintų tokį saugumo lygį, kokio reikalauja Jūsų būstas ar verslas Išklausysime Jūsų rūpesčius, atliksime nuodugnią ir NEMOKAMĄ Jūsų turto saugumo tyrimą ir sukursime Jūsų konkrečius poreikius bei biudžetą atitinkančią apsaugos sistemą.

Padėsime išsirinkti tokias apsaugos ir signalizacijos sistemas, kurios užtikrins reikiamą saugumo lygį ir bus geriausios kokybės. Pasinaudosime savo patirtimi, kad įsitikintume, jog investuosite išmintingiausiai pagal savo poreikius – tinkamiausias saugumo sprendimas ne visada yra pats brangiausias.