Kaip išsirinkti apsaugos kamerą?

Kamerų pasirinkimas šiais laikais yra labai didelis. Dėl to svarbu žinoti, pagal ką renkamės kamerą. Šiame įraše pateiksime kelis patarimus, kaip išsirinkti puikią kamerą.

Žinokite savo poreikius.  Ar Jums reikia viduje ar išorėje esančių kamerų? Ar Jūsų  pagrindinis rūpestis yra atbaidyti įsilaužėlius ir/ar stebėti savo augintinius? 

Įvertinkite kameros raišką. Geresnės raiškos kameros suteikia aiškesnius vaizdus, todėl lengviau nustatyti tokius dalykus, kaip: veidai ar numeriai. Ieškokite kamerų su bent 1080p raiška, kad kameros vaizdas būtų aiškus.

Pasirinkite tarp laidinės ir bevielės kameros. Nuspręskite, ar pageidaujate laidinės ar bevielės kameros. Laidinės kameros reikalauja fizinio ryšio su namo elektros sistema, o bevielės kameros pasikliauja Wi-Fi ryšiu.

Įvertinkite naktinės regos galimybes. Kadangi dauguma pažeidimų įvyksta naktį, naktinės regos galimybės yra būtinos. Ieškokite kamerų su infraraudonaisiais (IR), kurie suteikia aiškius vaizdus net esant prastai apšviestai aplinkai.

saugos kameros
Stebėjimo kameros

Įvertinkite matymo lauko plotą. Matymo laukas nustato, kokį plotą gali stebėti kamera. Kameros su platesniu matymo lauku idealiai tinka stebėti didelius plotus, tuo tarpu kameros su siauresniu matymo lauku gali geriau tikti tam tikrų sričių stebėjimui.

Judesio aptikimo galimybės. Judesio aptikimo technologija leidžia kameroms aptikti judėjimą ir siųsti įspėjimus į Jūsų išmanųjį telefoną ar el. paštą. Ieškokite kamerų su pritaikomomis judesio aptikimo nuostatomis, kad sumažintumėte klaidingų signalų skaičių.

Nuotolinės prieigos galimybes. Pasirinkite kameras, kurios siūlo nuotolinės prieigos galimybes, leidžiančias peržiūrėti tiesioginę ar įrašytą vaizdo medžiagą iš bet kur su interneto ryšiu.

Peržiūrėkite saugojimo galimybes. Apsvarstykite, kaip bus saugoma vaizdo medžiaga. Kai kurios kameros siūlo debesų saugojimą, tuo tarpu kitos pasitiki vietinėmis saugojimo galimybėmis, tokiomis kaip: SD kortelės ar tinklo pridėtosios saugyklos (NAS) įrenginiai. Pasirinkite variantą, kuris geriausiai atitinka Jūsų pageidavimus ir biudžetą.

Suderinamumas su platformomis, kaip: „Amazon Alexa“, „Google Assistant“ ar „Apple HomeKit“, gali pagerinti Jūsų saugumo sistemos funkcionalumą.

Perskaitykite apžvalgas ir palyginkite prekės ženklus. Nepamirškite, kad galite paskaityti atsiliepimus internete, kurios kameros geresnės

Daugiau apie apsaugos sistemas: https://www.redpcline.lt/signalizaciju-sistemos-pirmas-zingnis-del-jusu-turto-ir-erdves-saugumo/

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *