Paslaugos

VAIZDO STEBĖJIMO KAMEROS

Stebėjimo kameros leis užfiksuoti kas vyksta namuose kol Jūsų nėra. Kadangi tai yra vienas iš geriausių apsaugos būdų natūralu, kad ją vis dažniau renkasi ne tik verslai, tačiau ir privatūs asmenys, kurie nori gyventi saugiai ir ramiai. Svarbiausia nepamiršti, kad vaizdo kameros gali būti skirtos lauko erdvėms arba patalpų, tad svarbu įsigyti tokias, kokių labiausiai reikia Jūsų erdvei. Tinkama apsauga gali užtikrinti, kad Jūsų gyvenimas bus kur kas ramesnis. Ir jokio skirtumo, ar tuo metu esate namuose, ar esate išvykęs. Paprasčiausiai per daug apsaugos nebūna ir puiku, kad vaizdo kameros suteikia galimybę savo namus ar verslą matyti net ir tada, kai esate toli nuo jų ir visa tai galite lengvai stebėti išmaniosios programėles pagalba Jūsų telefone .Rinkitės saugumą, kuris pagerins Jūsų gyvenimo kokybę.

Signalizacijų sistemos

Signalizacija tai vienas patikimiausių būdų norint užtikrinti namų ar verslo apsaugą. Tinkamai sumontuotas signalizacijos komplektas su reikiamu kiekiu skirtingu daviklių užfiksuos visus įsibrovimo signalus ir apie juos greitai praneš sistemos savininkui pranešimu arba skambučiu į mobilųjį telefoną.

PRIEŠGAISRINĖ SIGNALIZACIJA

Priešgaisrinės signalizacijos įrengimas sumažina tiesioginį gaisro paplitimo pavojų, ji skirta gaisro aptikimui ir pavojaus signalo perdavimui. Apie pavojų sistema praneša garso, šviesos bei ryšio kanalais.

VARTŲ AUTOMATIKA

Vartų automatika, daugeliu atveju, yra tapusi neatsiejama tiek pramoninių, tiek buitinių vartų dalimi.
Pirmiausia – apie namų valdos vartų automatikos galimybes. Veikiausiai nėra nė ką kalbėti, kad didžiausias produkto privalumas – patogus nuotolinis valdymas, todėl norėdami patekti į teritoriją neišlipę iš automobilio galite atsidaryti tiek stumdomuosius, tiek varstomuosius kiemo vartus ar pakelti teritoriją saugančius užtvarus.
Kalbant apie pramoninių vartų automatiką – didžiausias privalumas yra tai, kad masyvių ir sunkių vartų nereikia kilnoti ar sukti rankiniu būdu. Taip sutaupoma ne tik fizinių jėgų, bet ir laiko bei šilumos – automatiškai valdomi pramoniniai vartai kyla ir leidžiasi kelis kartus greičiau. Šio tipo vartams skirta automatika pritaikyta intensyviai naudoti, todėl yra tvirta ir ilgaamžė

išmaniosios spynos

Tai ne tik nepriekaištingas saugumas, bet ir patogumas,.
Išmaniosios durų spynos lengvai valdomos įvairaus amžiaus žmonėms, taip pat – saugios,kad jų neatsidarytų naminiai gyvūnai. Ir žinoma – išmanioji durų spyna puiki apsauga nuo ilgapirščių. Modernus įėjimo kontrolės valdymas, leidžiantis spyną atrakinti nuotoliniu būdu, piršto antspaudo pagalba, PIN kodu, kortelėmis ar standartiniu raktu.

išmanūs namai

Išmanūs namai – apjungia visas namo inžinerines sistemas, taip sukurdami ekosistemą, kurioje atskiros sistemos gali bendrauti viena su kita bei dalintis duomenimis. Pavyzdžiui, atidarius svetainės langą, išmaniųjų namų sistema išjungs kondicionierių. Arba grįžus namo, atsidarius kiemo vartams, įjungs kiemo apšvietimą, išjungs apsaugą, atrakins duris, ir namo šildymas pereis iš ekonominio į normalų rėžimą. Ir tai tik maža dalelė viso galimo funkcionalumo bei pagalbos Jums, kurią gali suteikti išmani sistema.

Praėjimo kontrolė

Praėjimo kontrolė – tai sistema, valdanti patekimą į tam tikrą uždarą teritoriją ar patalpą. Praėjimo kontrolės sistema naudojama kai norima, kad į saugomą teritoriją galėtų patekti tik tam teisę turintys asmenys.
Praėjimo kontrolės sistema daugiausia naudojama gamyklose ir administracinės paskirties pastatuose. Šios sistemos pagalba galima registruoti žmogaus patekimo į teritoriją laiką bei išėjimą iš jos. Šia sistema taip pat galima registruoti darbuotojų darbo laiką bei integruoti į buhalterinės apskaitos sistemas

Kompiuteriniai tinklai

Kompiuterių tinklas – tai kompiuterių, kurie sujungti kabeliais arba kitokiais informacijai perduoti skirtais įrenginiais, grupė. Kompiuteriniai tinklai labiausiai aktualūs įmonėms. Mūsų specialistai įveda kompiuterių tinklus, šalina gedimus taip pat montuojame kompiuterines rozetes bei jungiame išmaniuosius komutatorius (Swichus).

Naujos elektros instaliacijos išvedžiojimas.


*Buitinės technikos pajungimas.
*Vidaus ir lauko šviestuvų montavimas/pajungimas.
*Instaliacinių dėžučių montavimas/skylių gręžimas.
*Lauko elektros montavimo darbai.
*Skydų montavimas ir komutavimas.
*Elektros gedimų nustatymas bei šalinimas.
*LED Juostų montavimas/pajungimas.
*Kiti elektros darbai.

kompiuterių ir telefonų remontas

Remontuojame įvairius telefonus, kompiuterius ir plančetinius kompiuterius.