Technologijos, kurios padarys Jūsų namus saugesnius

Judesio jutikliai. Jie aptinka judesį tam tikru atstumu ir gali įjungti signalizaciją arba siųsti pranešimus į telefoną. Jie dažnai naudojami vidaus patalpose, tačiau gali būti įrengti ir lauke, siekiant padidinti saugumą.

Išmanieji durų skambučiai. Taip pat žinomi kaip vaizdo durų skambučiai. Šie įrenginiai turi įmontuotas kameras ir prisijungia prie Jūsų išmaniojo telefono, leidžia matyti ir bendrauti su lankytojais prie Jūsų durų, net Jums nesant namuose.

Saugumo kameros. Jos gali būti vidaus arba lauko, turinčios tiesioginio stebėjimo ir įrašymo galimybes. Kameros yra įvairių raiškų ir funkcijų: su naktinė rega, judesio aptikimu ir kt.

Išmaniosios spynos. Jos keičia tradicines durų spynas ir gali būti valdomos nuotoliniu būdu per išmaniąją programėlę. Kai kurie modeliai turi funkcijas, tokias kaip: įėjimas be raktų, laikini prieigos kodai.

Langų ir durų jutikliai. Šie jutikliai yra įrengiami ant langų ir durų, kad aptiktų, kada jie atidaromi arba uždaromi. Jie gali siųsti pranešimus į Jūsų išmanųjį telefoną, kai pastebimas pažeidimas.

Signalizacijos sistemos. Jos apima jutiklius, valdymo skydelį, dažnai ir stebėjimo paslaugą. Jos gali aptikti įsilaužimus, gaisrus ir kitas neatidėliotinas situacijas ir išgirsti signalą bei pranešti valdžios institucijoms, jei reikia.

Išmanieji apšvietimo įrenginiai. Išmaniosios lemputės ar apšvietimo sistemos gali būti nustatomos tam tikram laikui ir/arba reakcijai į judesį. Tai gali padėti atbaidyti įsilaužėlius.

Tvora ir vartai. Fiziniai barjerai, tokie kaip: tvora ir vartai, gali padėti užkirsti kelią neleistinai prieigai prie Jūsų turto.

Saugojimo sprendimai. Seifai ir spintelės su spynomis yra būtini vertingų daiktų: juvelyrikos, svarbių dokumentų ir ginklų, saugiam laikymui.

Saugumo ženklai ir lipdukai. Matomi ženklai, nurodantys, kad Jūsų namai yra apsaugoti saugumo sistemų, gali veikti kaip atgrasinimas potencialiems įsilaužėliams.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *